130 | PRAHA
NOVÁK Václav Vojtěch (1901 – 1969)
vyvolávací cena: 5 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:12 kontrola změn aktuální cena: 5 000 CZK arrow_upwardarrow_downward22.6., 10:26 14773 5 000 CZK Olej na plátně, 61 x 94 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. V. Novák.