129 | ZLATÁ ULIČKA
NOVÁK Václav Vojtěch (1901 – 1969)
vyvolávací cena: 8 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:10 kontrola změn aktuální cena: 8 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 53 x 65 cm, datace 1930, signováno V. V. Novák 30.