161 | PŘI ŠITÍ
OBROVSKÝ Bohdan (1925 – 2002)
vyvolávací cena: 5 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:14 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 41 x 46 cm, rámováno, datace 1957, signováno vpravo dole OBROVSKÝ.