029 | ROZMLUVA
OLIVA Viktor (1861 – 1928)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
20.6., 15:27 6335 1 000 CZK 26.6., 20:56 6335 1 000 CZK Tuš a běloba na papíře, 19 x 22,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole ligaturou VO.