038 | FRANTIŠKÁNSKÁ ZAHRADA V PRAZE
ORLIK Emil (1870 – 1932)
- dosažená cena: 110 000 CZK
dosažená cena: 110 000 CZK
23.6., 01:42 14593 110 000 CZK 26.6., 21:14 14593 110 000 CZK 21.6., 10:40 14773 100 000 CZK Olej na plátně, 70 x 60 cm, rámováno, datace – před 1905, značeno zezadu Orlik, zezadu na plátně opatřeno číslem DR 379, zezadu na plátně štítek DOKSANY 549.
Opatřeno potvrzením autenticity díla prof. PhDr. Tomáše Vlčka.
Provenience:
Restituce SUPP Ministerstvo kultury.