155 | AKT SE ZÁTIŠÍM
PADERLÍK Arnošt (1919 – 1999)
vyvolávací cena: 3 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:02 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardLitografie na papíře, 295 x 425 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1965, signováno vpravo dole Paderlík 65.