156 | SLUNEČNICE
PADERLÍK Arnošt (1919 – 1999)
vyvolávací cena: 15 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:04 kontrola změn aktuální cena: 15 000 CZK arrow_upwardarrow_downward21.6., 10:56 14773 15 000 CZK Olej na plátně, 100,5 x 63 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole PADERLÍK 50.