160 | BEZ NÁZVU
PATERA Jiří (1924 – 2003)
vyvolávací cena: 25 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:12 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 65,5 x 81,5 cm, rámováno, datace 1962, signováno vlevo dole Patera 62.