176 | MUŽ S PAPOUŠKEM
PAVLIŠTÍK Petr (1943)
vyvolávací cena: 36 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:44 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně 100 x 100 cm, rámováno, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1980, list č. 2/60.