Olej na plátně adjustovaném na překližce, 54 x 50 cm, rámováno, datace – okolo 1923, signováno dole uprostřed A. Pelc. Publikováno: Anna Pravdová, Tomáš Winter (edd.), Seňorita Franco a Krvavý pes. Malíř, karikaturista a ilustrátor Antonín Pelc (1895–1967), Anna Pravdová, Tomáš Pelc, str. 56. Obdobná díla se na našich a dalších prestižních aukcích draží v rozmezí 100 000 – 150 000.