158 | SEDÍCÍ DÍVKA
PODHRÁZSKÝ Stanislav (1921 – 1999)
vyvolávací cena: 35 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:08 kontrola změn aktuální cena: 39 000 CZK arrow_upwardarrow_downward21.6., 10:56 14773 39 000 CZK 21.6., 15:59 14773 39 000 CZK 21.6., 15:59 9037 38 000 CZK 21.6., 15:59 14773 37 000 CZK 21.6., 15:59 9037 36 000 CZK Uhel a pastel na papíře, 58 x 39 cm, rámováno, datace 1968, signováno vlevo dole S. P. 68.