048 | DÍVKA S PODEPŘENOU HLAVOU
PREISLER Jan (1872 - 1918)
- dosažená cena: 30 000 CZK
dosažená cena: 30 000 CZK
23.6., 01:43 14593 30 000 CZK 26.6., 21:34 14593 30 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 47,5 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1899, signováno vpravo dole JPreisler 99.