046 | STUDIE DÍVČÍ HLAVY
PREISLER Jan (1872 - 1918)
- dosažená cena: 25 000 CZK
dosažená cena: 25 000 CZK
26.6., 21:19 14593 25 000 CZK 26.6., 21:30 14593 25 000 CZK 26.6., 07:36 14773 24 000 CZK 26.6., 21:19 14593 24 000 CZK 26.6., 21:19 14773 23 000 CZK 26.6., 21:19 14593 22 000 CZK 23.6., 01:42 14593 20 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 25,5 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, zezadu značeno pozůstalostním razítkem.