022 | Z CYKLU SLOVÁCKO – DĚVČE V KROJI
PREISSIG Vojtěch (1873 - 1944)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
23.2., 19:42 14402 16 000 CZK 23.2., 19:09 6597 15 000 CZK 23.2., 18:53 6597 13 000 CZK 23.2., 18:39 14402 12 000 CZK 23.2., 18:53 6597 11 000 CZK 23.2., 18:24 3493 9 500 CZK 23.2., 18:21 6597 9 000 CZK 13.2., 08:24 14402 8 500 CZK 12.2., 12:34 6597 8 000 CZK 6.2., 07:53 14402 7 500 CZK 5.2., 18:12 3493 7 000 CZK Barevný lept na papíře, 22,5 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Vojt Preissig, vlevo dole číslováno 3, vlevo dole slepotiskové razítko F. Topič.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11., Praha, 2015.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 729.