029 | POHLED NA KOSTEL SV. MIKULÁŠE
PROCHÁZKA Jaroslav (1886 – 1949)
- vyvolávací cena: 32 000 CZK
Olej na plátně, 69,5 x 90 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jaro Procházka.