139 | NA BŘEHU RYBNÍKA
PROCHÁZKA Josef (1909 – 1984)
vyvolávací cena: 15 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:30 kontrola změn aktuální cena: 17 000 CZK arrow_upwardarrow_downward26.6., 21:54 8711 17 000 CZK 26.6., 20:07 18726 16 000 CZK 10.6., 17:10 8711 15 000 CZK Olej na lepence, 26 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Procházka.