109 | PODVEČER / CESTA DOMŮ
RADA Vlastimil (1895 – 1962)
vyvolávací cena: 12 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:30 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardTempera na papíře, 25 x 37 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1948, signováno vpravo dole V. Rada 48.