056 | DÁMA V KLOBOUKU
RÉLING Karel (1880 – 1945)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
10.6., 17:08 8711 5 000 CZK 26.6., 21:50 8711 5 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 35 x 27 cm, rámováno, pod sklem, datace 1917, signováno vlevo dole K. Réling 1917