130 | DVĚ DĚTI
RONOVSKÝ František (1929 – 2006)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
Kolorovaná kresba tuší na papíře, 39,5 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1984, signováno vpravo dole Ronovský 84.