116 | PIVOŇKY
SALCMAN Martin (1896 – 1979)
vyvolávací cena: 5 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:44 kontrola změn aktuální cena: 6 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:15 14593 5 500 CZK 22.6., 10:25 14773 5 000 CZK Olej na plátně, 46 x 34 cm, rámováno, datace 1930, signováno vpravo dole Salcman 30.