054 | U DŘEVNICE
SATRA Augustin (1877 – 1909)
- dosažená cena: 25 000 CZK
dosažená cena: 25 000 CZK
23.6., 01:43 14593 25 000 CZK 26.6., 21:46 14593 25 000 CZK Olej na kartonu, 35 x 44,5 cm, rámováno, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Aug. Satra.