126 | KYTICE
SCHNEIDERKA Alois (1896 – 1958)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 40 000 CZK
Olej na plátně, 78 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře Al Schneiderka.