114 | TKADLEC
SCHNEIDERKA Alois (1896 – 1958)
vyvolávací cena: 28 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:40 kontrola změn aktuální cena: 28 000 CZK arrow_upwardarrow_downward21.6., 10:50 14773 28 000 CZK Olej na plátně, 80 x 60,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole al. Schneiderka.