089 | ČERVENÝ DOMEK
ŠEDIVÝ Jan Josef (1887 - 1962)
- dosažená cena: 900 CZK
dosažená cena: 900 CZK
26.6., 22:55 12796 900 CZK 26.6., 22:57 12796 900 CZK 25.6., 18:35 14830 800 CZK 26.6., 17:00 12796 800 CZK 26.6., 16:59 14830 700 CZK 26.6., 16:59 12796 600 CZK Olej na plátně, 21,5 x 27 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Šedivý.