137 | HARLEKÝN A KOLUMBÍNA
SKÁLA Karel Václav (1908 – 2001)
vyvolávací cena: 26 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:26 kontrola změn aktuální cena: 26 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:16 14593 26 000 CZK Olej na plátně, 61,5 x 80 cm, rámováno, signováno vlevo dole K. Skála.