183 | KOSTEL
SMUTNÝ Dalibor (1964)
vyvolávací cena: 1 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:58 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardLitografie na papíře, 530 x 390 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1984.