Monotyp na papíře, 50 x 33 cm, rámováno, pod sklem, datace 1971, signováno vpravo dole O. Smutný 1971.Vystaveno:Oldřich Smutný, Galerie hlavního města Prahy, Křížová chodba Staroměstské radnice, 4. 12. 1990 - 6. 1. 1991.Monotypy Oldřicha Smutného, Galerie Magna, Ostrava, 2000.Publikováno:Oldřich Smutný, Galerie hlavního města Prahy, Křížová chodba Staroměstské radnice, 4. 12. 1990 - 6. 1. 1991.Monotypy Oldřicha Smutného, Galerie Magna, Ostrava, 2000.