151 | U KOLOVRÁTKU
SOUČEK Karel (1915 – 1982)
vyvolávací cena: 1 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:54 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardLept na papíře, 205 x 155 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1944, signováno vpravo dole K. Souček 44.