037 | FIESOLE
ŠPILLAR Jaroslav (1869 – 1917)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
26.6., 07:33 14773 12 000 CZK 26.6., 21:12 14773 12 000 CZK Olej na lepence, 20 x 31 cm, rámováno, datace 1900, signováno vlevo dole ŠPILLAR JAROSLAV FIESOLE 1900.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9 - 1. 11. 2015, str. 539.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V. U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012, str. 83.