055 | KLÁŠTĚR
STRETTI Viktor (1878 – 1957)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
25.6., 21:01 5184 1 000 CZK 26.6., 21:48 5184 1 000 CZK Lept na papíře, 300 x 450 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Viktor Stretti.