139 | DÁMA S ČERNÝM ŠÁLEM
SÝKORA Gustav (1889 – 1956)
- vyvolávací cena: 38 000 CZK
- dosažená cena: 40 000 CZK
Olej na papíře adjustovaný na lepence, 67,5 x 52 cm, rámováno, datace – okolo 1935, signováno vlevo dole G. Sýkora.