Serigrafie na papíře, 53 x 53 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1986, signováno vpravo dole Sýkora, list č. 19/100. Grafika byla použita na plakátu k výstavě Zdeněk Sýkora – Quadrat – Moderne galerie, Josef ALbers Museum, Bottrop 1986. Publikováno: Lenka Sýkorová, Zdeněk Sýkora, Grafika, Gallery, 2008, str. 84 – 85, str. 155.