017 | ALPSKÁ KRAJINA
THOMA Josef (1828 – 1899)
- dosažená cena: 30 000 CZK
dosažená cena: 30 000 CZK
26.6., 08:15 14593 30 000 CZK 26.6., 20:32 14593 30 000 CZK 26.6., 07:31 14773 29 000 CZK 23.6., 01:39 14593 28 000 CZK Olej na plátně, 75 x 99 cm, rámováno, datace 1864, signatura vlevo dole Thoma 1864.