016 | FRAUEN CHIEMSEE
THOMA Josef (1828 – 1899)
- dosažená cena: 29 000 CZK
dosažená cena: 29 000 CZK
26.6., 20:28 14593 29 000 CZK 26.6., 20:32 14593 29 000 CZK 22.6., 10:14 14773 28 000 CZK Olej na plátně, rentoilováno, 47 x 92 cm, rámováno.