039 | SEDLÁK S LAJTOU
THUMA Karel Maria (1870 – 1925)
- dosažená cena: 92 000 CZK
dosažená cena: 92 000 CZK
26.6., 21:08 4628 92 000 CZK 26.6., 21:16 4628 92 000 CZK 21.6., 10:41 14773 90 000 CZK Olej na plátně, 56 x 100 cm, rámováno, datace 1903, signováno vlevo dole C. M. THUMA 03.