023 | BÁSNÍK A MÚZA (K HALASOVĚ SBÍRCE BÁSNÍ „HOŘKÁ“)
TICHÝ František (1896 Praha - 1961 Praha)
vyvolávací cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 30 000 CZK
Suchá jehla na papíře, 27,5 x 36,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1942, signováno dole uprostřed Tichý 42. Publikováno: Dvořák František, František Tichý, Grafické dílo, Galerie a nakladatelství Vltavín, Praha 1995, str. 73, soupis č. 72.