Suchá jehla na papíře, 22,5 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1948, signováno dole uprostřed Tichý 48. Publikováno: Dvořák František, František Tichý, Grafické dílo, Galerie a nakladatelství Vltavín, Praha 1995, str. 117, soupis č. 150.