081 | BŘÍZKY
ULLMANN Josef (1870 – 1922)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 190 000 CZK
Olej na plátně, rentoilováno, 70 x 100 cm, rámováno, datace – kolem 1900, signováno vpravo dole J. Ullmann.