041 | LETNÍ NÁLADA
ULLMANN Josef (1870 – 1922)
- dosažená cena: 56 000 CZK
dosažená cena: 56 000 CZK
26.6., 21:10 4628 56 000 CZK 26.6., 21:20 4628 56 000 CZK 21.6., 10:41 14773 54 000 CZK 26.6., 21:10 4628 54 000 CZK 10.6., 17:07 8711 50 000 CZK Olej na kartonu, 50,5 x 66,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. ULLMANN, zezadu na kartonu opatřeno přípisem autorovy manželky potvrzující původ obrazu.