040 | PŘEDJAŘÍ
ULLMANN Josef (1870 – 1922)
- dosažená cena: 62 000 CZK
dosažená cena: 62 000 CZK
26.6., 21:18 4628 62 000 CZK 21.6., 10:41 14773 60 000 CZK Olej na lepence, 50 x 64 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Ullmann.