061 | TÁNÍ NA VYSOČINĚ
ULLMANN Josef (1873 – 1922)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na lepence, 52 x 68 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. ULLMANN.