042 | TÁNÍ NA VYSOČINĚ
ULLMANN Josef (1870 – 1922)
- dosažená cena: 58 000 CZK
dosažená cena: 58 000 CZK
26.6., 21:11 4628 58 000 CZK 26.6., 21:22 4628 58 000 CZK 26.6., 21:22 4628 58 000 CZK 21.6., 10:41 14773 56 000 CZK 26.6., 21:11 4628 56 000 CZK Olej na lepence, 52 x 68 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. ULLMANN.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.