184 | ZEMĚ MODRÉHO VĚTRU
VLASÁK Milan (1965)
vyvolávací cena: 16 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 23:00 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na sololitové desce, 60 x 55 cm, rámováno, datace 1995, signováno vpravo dole Vlasák 95.