050 | PORTRÉT DÍVKY
VŠETEČKA Alois (1893 – 1963)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 37,5 x 35,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole Všetečka 1919.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 4. 4. – 30. 4., Praha, 2014.
Publokováno:
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s.108/109.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, 2014, s. 71.