022 | ČERVÁNKY
WALDHAUSER Antonín (1835 – 1913)
Olej na dřevěné desce, 6 x 12 cm, rámováno, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.