021 | KALVÁRIE VE FLANSCHARDU
WALDHAUSER Antonín (1835 – 1913)
Akvarel a tuš na papíře, 18,5 x 25,5 cm, rámováno, pod sklem, zezadu opatřeno štítkem o pravosti ze sbírky manželů Františka a Jarmily Sýkorových.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.