Diamantový prach a sítotisk na papíře, 100 x 80 cm, rámováno v kazetové rámu, signováno vpravo dole Andy Warhol, list č. 13/15. Opatřeno certifikátem autenticity The Andy Warhol Society, The Institute of Art, Medzilaborce, Slovenská republika. Publikováno: Catalogue Andy Warhol Prints, Frayda Feldman, Jörg Schellmann, New York, 2003. Andy Warhol se proslavil zejména díky oblíbené technice sítotisku. Warholovi umožnila výrobu v masovém množství, a zároveň tím mohl minimalizovat svůj umělecký vklad a zároveň subjektivní ovlivnění díla. Warhol tak odstartoval ve své době revoluční, ale především velmi populární éru pop-artové kultury. Techniku sítotisku Warhol poprvé představil na první významné výstavě pop artu v galerii Sidney Janis v New Yorku, kde vystavil například proslavené Campbellovy polévky a záhy se stal poptávaným umělcem. Andy Warhol v nabízeném díle použil nejen zmíněného sítotisku, ale i diamantového prachu, který ověnčil dílo puncem jedinečnosti a luxusu. Edward Kenedy od roku 1962 až do své smrti zastával post senátora v Senátu USA za stát Massachusetts. Téměř čtyřicet sedm let služby představuje čtvrté nejdelší období v historii komory. Byl hlavním podporovatelem zákona Immigration and Nationality Act, který v roce 1965 zrušil imigrační kvóty založené na národním původu a dále byl velkým zastáncem politiky pozitivní diskriminace. Předložené dílo splňuje všechny náležitosti pop artového ražení tvorby Andyho Warhola a je výtečným příkladem jeho přeměny mediálních hodnot ve vizuální umění.