133 | DĚKUJU ZA POCHOPENÍ
ZÁBRANSKÝ Vlastimil (1936 – 2021)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 51 x 71 cm, rámováno, datace 2001, signováno vpravo dole Zábranský, vpravo dole přípis s určením.