091 | KRAJ LESA
ZAHEL Adolf A. (1888 – 1958)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
22.6., 10:23 14773 5 000 CZK 26.6., 23:00 14773 5 000 CZK Olej na překližce, 74 x 96 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ad A. Zahel 1921.