092 | KRAJINA S RYBNÍKEM
ZAHEL Adolf A. (1888 – 1958)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
22.6., 10:24 14773 8 000 CZK 26.6., 23:02 14773 8 000 CZK Olej na plátně, 73 x 96 cm, rámováno, datace 1933, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1933, zezadu na plátně opatřeno nápisem Soub. Výstava v Mor. Ostrava 1934, zezadu na plátně opatřeno razítkem s číslem EP 6090.